Libra falas pr 320 mij nxns

Shko posht

Super Libra falas pr 320 mij nxns

Mesazh nga GentleMan prej Wed Aug 19, 2009 2:19 pm


Ministria e Arsimit ka siguruar librat falas pr 320 mij nxns t shkollave fillore dhe t mesme t ult konkretisht nga klasa nj deri n klasn nnt - n tr territorin e Kosovs.
Ushtruesi i detyrs s sekretarit n MASHT, Adem Sallauka, ka thn pr Infopress se t gjitha librat jan shtypur nga dy kompanit e kontraktuara Dukagjini dhe Libri Botues t cilat edhe kan filluar me shprndarjen e ktyre teksteve npr shkollat prkatse.

Zyrtart e MASHT-it kan apeluar tek t gjith prindrit t mos ndikohen nga njerz jokompetent, pr blerjen e ndonj libri t mundshm shtes, sepse, sipas tyre do libr i cili mund tu sugjerohet nxnsve pr blerje nga individ t ndryshm, mund t bhet pr interesa t caktuara, duke pasur parasysh q t gjitha tekstet e nevojshme jan siguruar nga Ministria e Arsimit

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi