Edhe n shtator temperatura t larta

Shko posht

Super Edhe n shtator temperatura t larta

Mesazh nga GentleMan prej Mon Aug 24, 2009 11:27 amMot i ngroht dhe me temperatura t larta pritet t mbaj deri n gjysmn e par t muajit shtator, ka br t ditur Syl Tahirsylaj, drejtor i Institutit Hidrometeorologjik t Kosovs.
Gjat ksaj jave nuk do t ket temperatura shum t larta, por do t jet ngroht. Temperatura do t mbrrijn deri n 30 grad celsius, ka thn Tahirsylaj.

Ai ka pohuar se deri n gjysmn e muajit shtator do t ket mot t mir, q do t jet shum i prshtatshm, si pr pushuesit ashtu edhe pr punt n bujqsi. /Koha Ditore

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi