Sejdiu kėrkon njohje nga vendet e Konferencės Islamike

Shko poshtė

Super Sejdiu kėrkon njohje nga vendet e Konferencės Islamike

Mesazh nga GentleMan prej Mon Aug 31, 2009 12:55 pm


Presidenti i Republikės sė Kosovės, Fatmir Sejdiu, i ka dėrguar
letėr sekretarit tė pėrgjithshėm tė Organizatės sė Konferencės Islamike
(OKI), Ekmeleddin Ihsanogllu, nėpėrmjet sė cilės ka kėrkuar mbėshtetje
pėr njohjen e pavarėsisė sė Kosovės nga vendet anėtare tė kėsaj
organizate qė nuk e kanė bėrė ende kėtė, njofton agjencia turke e
lajmeve Anadolu Ajansi.
Siē njofton kjo agjenci, nėpėrmjet
letrės, presidenti Sejdiu e ka falėnderuar Ihsanogllu pėr mbėshtetjen
qė ka dhėnė pėr procesin e pavarėsisė sė Kosovės.

Ihsanogllu, nė njė deklaratė tė tij tė mėhershme, kishte thėnė se
Kosova zė njė vend tė rėndėsishėm nė botėn islamike dhe nė Organizatėn
e Konferencės Islamike. Ai ka bėrė thirrje pėr mbėshtetjen e integrimit
tė Kosovės nė komunitetin dhe institucionet ndėrkombėtare

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu kėrkon njohje nga vendet e Konferencės Islamike

Mesazh nga Lim-On prej Mon Aug 31, 2009 2:04 pm

Njohjet kan per qellim vetem sa tjau mbyllin syt popullate kinse qdo eshte duke shkuar OK
e duke shikuar anen tjeter te medaljess Kosova po ndahet etnikisht dhe po nenshkruhen portokole qe e kthejn Policin Serbe ne Kosove


_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu kėrkon njohje nga vendet e Konferencės Islamike

Mesazh nga Zyma prej Mon Aug 31, 2009 2:14 pm

paj limi ki drejt ama kur te hudhim shikimin nga larg duhet kosova te kete sa ma shum njohe nderkombetre per te siguruar nje ulse ne okb se perndryshe vaj halli per kete shtet

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu kėrkon njohje nga vendet e Konferencės Islamike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi