Tė rinj shqiptarė e serbė rrihen nė fushėn e futbollit

Shko poshtė

Super Tė rinj shqiptarė e serbė rrihen nė fushėn e futbollit

Mesazh nga GentleMan prej Wed Sep 02, 2009 12:32 pm


Mbrėmė rreth orės 21:15 nė lagjen Kodra e Minatorėve veri tė
Mitrovicės ka ndodhur njė incident mes tė rinjve shqiptarė dhe serbė.
Gjatė njė rrahjeje mes veti janė lėnduar lehtė disa tė rinj si pasojė e
mosmarrėveshjeve gjatė lojės sė futbollit, njoftoi zėdhėnėsi i policisė
rajonale Besim Hoti.
Pėrndryshe nė kėtė lagje me popullsi
tė pėrzier, mė parė rrallė kanė ndodhur incidente ndėretnike. Sipas
mediave serbe, pas kėsaj rrahjeje gjashtė tė rinj serbė kanė kėrkuar
ndihmėn mjekėsore nė spitalin e Mitrovicės. Bėhet fjalė pėr lėndime tė
lehta.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi