Vazhdon greva e familjarėve tė personave tė zhdukur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Vazhdon greva e familjarėve tė personave tė zhdukur

Mesazh nga GentleMan prej Wed Sep 02, 2009 12:34 pm


Nėnat e personave tė pagjetur po vazhdojnė grevėn e urisė nė
Prishtinė. Ato janė vendosur pranė kontejnerėve ku po mbahen 405
mbetjet mortore ende tė paidentifikuara.
Kryetarja e
Shoqatės “Thirrjet e nėnave”, Nysrete Kumnova, tha se po iu mohohet e
drejta edhe tė protestojnė, sepse institucionet e Mjekėsisė Ligjore dhe
tė EULEKS-it, po i pengojnė mediat dhe qytetarėt qė t’i vizitojnė ato

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 30
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi