Meksike, kapet nje UFO?

Shko posht

Super Meksike, kapet nje UFO?

Mesazh nga GentleMan prej Fri Sep 04, 2009 6:48 pm


Mister ne Meksike ku nje televizion zbulon te dhena tronditese per pranine e nje qenieje jashtetokesore ne vitin 2007.

Pamjet filmike tregojne qarte pranine e nje qenieje te panjohur me koke
te madhe qe eshte gjetur nga fshatar i quajtur Marao Lopez. Pas testeve
te kryera nga shkencetaret, eshte dale ne perfundimin se ne siperfaqen
e Tokes nuk ekzistojne qenie te tilla, ndersa e dhena me tronditese
eshte ajo e vdekjes se fshatarit pas nje zjarri misterioz qe perfshiu
makinen e tij.

Shkencetaret meksikane shprehen se ndodhen perpara nje enigme te madhe,
pasi skeleti ka nje forme te cuditshme dhe dhembet nuk kane rrenje.
Alieni ka disa tipare te ngjashme me qeniet njerezore por ajo qe te ben
me shume pershtypje jane permasat e medha te kokes ku pjesa e pasme
eshte me e zhvilluar.

Persa i perket, Marao Lopez, eksperti amerikan i UFO-ve, Joshua P.
Warren thote se flaket qe dogjen makinen ishin shume me te nxehta se
ato qe njohim ne aktualisht. Pista e pare qe duhet ndjekur ne kete rast
eshte ajo e hakmarrjes se mundshme te prinderve te alientit te vogel te
gjetur nga fshatari. Ne kete zone jane raportuar shpesh here vizita te
cuditshme nga qielli, madje ne fushat me grure jane identifikuar edhe
rrathe te cuditshem ne te shkuaren. Kete ngjarje e ka trajtuar edhe
gazeta gjermane Bild.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Meksike, kapet nje UFO?

Mesazh nga Nora prej Fri Sep 04, 2009 9:24 pm

`nuk ju besoj askujt prej mediave..
pota vertetoja dhe ta shikoja vet ose te jet 100% e sakt ateher dote besoja..

kto jan gjera qe nuk dihen nga popullata prandaj them

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi