Emėrohen zv/drejtori dhe kryeinspektori i AKI-t

Shko poshtė

Super Emėrohen zv/drejtori dhe kryeinspektori i AKI-t

Mesazh nga GentleMan prej Wed Sep 09, 2009 3:40 pm


Nė bazė tė Kushtetutės sė Republikės sė Kosovės si dhe nė bazė
tė Ligjit pėr Agjencinė e Kosovės pėr Inteligjencė, presidenti Fatmir
Sejdiu dhe kryeministri Hahim Thaēi emėruan tė mėrkurėn Latif Merovcin,
zėvendėsdrejtor tė AKI-t.
Zėvendėsdrejtori i Agjencisė sė
Kosovės pėr Inteligjencė ushtron tė drejtat dhe kryen pėrgjegjėsitė e
veta nė pėrputhje me Kushtetutėn e Republikės sė Kosovės dhe me Ligjin
pėr Agjencinė e Kosovės pėr Inteligjencė, ndėrsa ėshtė emėrua pėr njė
mandat pesėvjeēar, me mundėsi vazhdimi pėr njė mandat tė dytė.

Po ashtu, presidenti Sejdiu dhe kryeministri Thaēi, nė bazė tė
Kushtetutės sė Republikės sė Kosovės si dhe nė bazė tė Ligjit pėr
Agjencinė e Kosovės pėr Inteligjencė, emėruan Agron Selimajn, inspektor
tė pėrgjithshėm tė Agjencisė sė Kosovės pėr Inteligjencė.

Inspektori i Pėrgjithshėm i Agjencisė sė Kosovės pėr Inteligjencė
emėrohet pėr njė mandat katėrvjeēar, me mundėsi vazhdimi pėr njė mandat
tė dytė

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi