Tė mėrkurėn demonstrohet kundėr protokollit

Shko poshtė

Super Tė mėrkurėn demonstrohet kundėr protokollit

Mesazh nga GentleMan prej Fri Sep 11, 2009 5:17 pm

Grupi prej 22 organizatave jo qeveritare tė Kosovės ka vendosur
qė pėrmes njė demonstrate, e cila ėshtė paralajmėruar tė mbahet tė
mėrkurėn nė ora 12.00 para Bibliotekės Kombėtare dhe Universitare tė
Kosovės, tė kundėrshtojė nėnshkrimin e protokollit EULEX-Serbi.

njė konference pėr media, pėrfaqėsuesit e disa prej kėtyre organizatave
kanė vlerėsuar se nėnshkrimi i protokollit EULEX-Serbi ėshtė
drejtpėrsėdrejti cenim i sovranitetit, Kushtetutės dhe mohim i
pavarėsisė sė Kosovės

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi