Ingrid Gjoni nuk sht gati pr dashuri

Shko posht

Super Ingrid Gjoni nuk sht gati pr dashuri

Mesazh nga GentleMan prej Sat Sep 12, 2009 2:13 pm


Kngtarja nga Shqipria, Ingrid Gjoni, thot se ende nuk sht gati pr t filluar nj dashuri t re.
N
nj intervist dhn pr Shekulli, e pyetur nse ka ndonj t re nga
jeta e saj romantike, duke llogaritur angazhimet e mdha, Ingridi sht
prgjigjur: Jo, akoma nuk jam gati.

Por me gjith angazhimet npr shum koncerte aneknd Shqipris dhe jasht, Ingridi nuk e konsideron veten kngtare t pasur.

Pas kaq shum koncerteve, impakti i par duket kush e di se far, por
nuk sht ashtu. Jetoj mir. Jetoj me kushtet e nj njeriu q i ka
arritur standardet maksimale, por jo pr ta quajtur veten t pasur. Nj
njeri q i ka t gjith kushtet pr ta kaluar jetn mir, kaq, thot
kngtarja.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi