Gjilan, digjen dy makina te EULEX-it

Shko posht

Super Gjilan, digjen dy makina te EULEX-it

Mesazh nga GentleMan prej Wed Sep 16, 2009 9:09 am

I vihet flaka dy veturave t policis s EULEX-it n Gjilan.
Lajmin e bri t ditur zdhnsi i policis pr rajonin e Gjilanit
Ismet Hashani. Ai nprmjet telefonit tha pr Top Channel se rreth ors
3:00 t mngjesit t sotm sht djegur tersisht nj vetur e policis
s EULEX-it.
Pas marrjes s informats policia dhe njsitet
e zjarrfiksve shkuan n vendin e ngjarjes. N po t njjtin vend sht
gjetur edhe vetura e tipit Toyota, pron e EULEX, e cila ishte
prfshir nga zjarri.

Ndrhyrja n koh ka evituar djegien e trsishme e saj. Hashani tha se brenda n vetur sht gjetur nj shishe me benzin.

Ndonse nuk ka ende te dyshuar, polica thot s sht duke punuar intensivisht n mnyr q t identifikohen autort.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi