Katari do tė njohė Kosovėn shumė shpej

Shko poshtė

Super Katari do tė njohė Kosovėn shumė shpej

Mesazh nga GentleMan prej Thu Sep 24, 2009 10:52 am

Presidenti Fatmir Sejdiu, ėshtė takuar tė mėrkurėn me emirin e
Katarit, Sheikh Hamad Bin Khalifa Al Thani, tė cilin e informoi pėr
zhvillimet e dukshme pas pavarėsisė sė Kosovės, duke pėrfshirė edhe
themelimin dhe funksionalizimin e institucioneve shtetėrore tė
Republikės.
Ai gjithashtu e falėnderoi emirin Al Thani pėr
mbėshtetjen qė shteti i Katarit i ka dhėnė Republikės sė Kosovės,
sidomos nė diskutimet nė Kėshillin e Sigurimit tė OKB sė, si dhe kėrkoi
qė shteti i Katarit ta njohė Kosovėn si shtet tė pavarur dhe sovran.

Sejdiu e njoftoi emirin Al Thani edhe pėr vizionin e Kosovės pėr njė tė
ardhme euroatlantike, duke mbajtur tragjeditė e kaluara vetėm si pjesė
e memories.

Emiri Al Thani premtoi qė shteti i tij do tė bėjė ēdo gjė qė ėshtė e
mundur qė njohja e Republikės sė Kosovės tė realizohet sa mė parė,
thuhet nė njė komunikatė tė Presidencės.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Katari do tė njohė Kosovėn shumė shpej

Mesazh nga hOOT prej Thu Sep 24, 2009 11:01 am

0 |0rd kuku pas per ty s|ave sen pa u marr edhe ti ncnc hahahaha
avatar
hOOT
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 1671
Mosha : 28
Viti: : 27/03/1990
Vendbanimi: : Lausanne-zwitzerland
Aktiviteti :
20 / 10020 / 100

Registration date : 12/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi