Blero dhe Teuta Presin nje femije

Shko posht

Super Blero dhe Teuta Presin nje femije

Mesazh nga GentleMan prej Fri Sep 25, 2009 11:24 amNuk kan vonuar shum dhe ifti i porsafejuar, Teuta Krasniqi dhe Blero jan ngutur q t ken nj bebush t vogl.

Burime t sigurta t Gazetes Express Roz kan thn se aktorja, Teuta
Krasniqi sht shtatzn.Ajo sht n ditt e para t shtatznis s
saj.

Kshtu q ende nuk e dim se cils gjini do ti takoj bebushi i iftit
simpatik t cilt m par u pan, para se t fejoheshin u pan dor pr
dor tek restorant De Rada.

Marr nga Gazeta Express.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Blero dhe Teuta Presin nje femije

Mesazh nga Nora prej Fri Sep 25, 2009 11:40 am

ndoshta edhe eshte e vertete nuk i dihet kti cifti te bukur.. edhe pse blero sme pelcen fare asnje pike.. por kjo aktoria eshte e mrekullushme, kam par dhe ne disa seriale shqip dhe shfaqeje..

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Blero dhe Teuta Presin nje femije

Mesazh nga T-o-S-i prej Sun Oct 04, 2009 9:29 pm

hajde perhajer ishalla i rritet hahah

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Blero dhe Teuta Presin nje femije

Mesazh nga AnG3L-E prej Mon Oct 05, 2009 10:37 am

Pissat spju vjen marre hala pa u martuuu haj sa tjuu qoj te shpija ju kallxoj juveee hahaha marre per turpin

ani qkas munet me ndodh pooo duhet me ju ardh marre te fejumm quu hec i martojna ma shpejt uauhau

ani i past me ymer veq huahauah

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Blero dhe Teuta Presin nje femije

Mesazh nga GentleMan prej Mon Oct 05, 2009 11:20 am

jeten e kisha jap veq me kan niher me tetua krasniqin meni shtrat uff nane

bleron e urrej shum kete dud bullash mdoket :D

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Blero dhe Teuta Presin nje femije

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi