Berisha do tė vizitojė Kosovėn

Shko poshtė

Super Berisha do tė vizitojė Kosovėn

Mesazh nga Nora prej Fri Sep 25, 2009 11:34 am

Kryeministri i Shqipėrisė, Sali Berisha, do tė qėndrojė pėr njė vizitė nė Kosovė nė muajin e ardhshėm.Me
ftesė tė kryeministrit tė Republikės sė Kosovės, Hashim Thaēi, mė 6 dhe
7 tetor tė kėtij viti Kosovėn do ta vizitojė kryeministri i Republikės
sė Shqipėrisė, Sali Berisha.

Tani pėr tani nuk ėshtė bėrė e njohur agjenda e kėsaj vizite, mirėpo
vizitėn e kryeministrit Berisha e ka konfirmuar zėvendėskryeministri
Hajredin Kuqi.
Sipas zv/kryeministrit Kuqi, gjatė vizitės dyditėshe tė dy
kryeministrat do tė nėnshkruajnė njė sėrė marrėveshjesh ndėrshtetėrore,
tė cilat kanė tė bėjnė me fushėn ekonomike

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi