Arrestohen dy bullgarė me pajisje pėr vjedhje bankash

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Arrestohen dy bullgarė me pajisje pėr vjedhje bankash

Mesazh nga GentleMan prej Fri Sep 25, 2009 2:55 pm

Policia e Kosovės ka arrestuar dy bullgarė, tė cilėve u ėshtė
gjetur njė sasi e madhe e pajisjeve tė teknologjisė Informative qė kanė
shėrbyer pėr tė vjedhur nga bankat paratė e qytetarėve.
Zijadin
Isaku, hetues financiar nė Policinė e Kosovės ka bėrė tė ditur se dy tė
arrestuarit kanė lidhje me rrjetin e gjerė, me qendėr nė Bullgari. Ai
ka thėnė se janė duke punuar me policinė bullgare pėr tė ndriēuar nė
tėrėsi rastin.

Isaku ka thėnė se nga viti 2006 deri mė tani viktima tė vjedhjes kanė
qenė qytetarėt amerikan dhe ata evropian, pėrderisa tani viktima janė
kosovarėt.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 30
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi