Helmimi i nxėnėsve, Qeveria kėrkon pėrmbajtje

Shko poshtė

Super Helmimi i nxėnėsve, Qeveria kėrkon pėrmbajtje

Mesazh nga GentleMan prej Fri Oct 02, 2009 8:43 am

Qeveria e Republikės sė Kosovės nėpėrmjet njė komunikate pėr
media ka bėrė tė ditur se po pėrcjell me kujdes rastet e sėmurjes sė
papritur tė rreth 50 nxėnėsve tė shkollės sė mesme “Hivzi Sylejmani”
dhe shkollės fillore “Selman Riza” tė Fushė Kosovės, gjendja e tė
cilėve konfirmohet se ėshtė stabile.
“Ftojmė tė gjithė qė
tė pėrmbahen nga pėrfundimet e ngutura qė mund tė sjellin konfuzion dhe
panik nė opinion. Nė tė njėjtėn kohė, sigurojmė qytetarėt qė organet
kompetente janė duke hulumtuar tė gjitha shkaqet e sėmurjes sė kėtyre
nxėnėsve dhe gjendja ėshtė nėn kontroll tė plotė”, thuhet nė deklaratėn
e Qeverisė.

“Qeveria e Republikės sė Kosovės iu dėshiron shėrim dhe kthim tė
shpejtė nė bankat shkollore tė gjithė nxėnėsve qė janė prekur nga kjo
gjendje shėndetėsore”, pėrfundon deklarata.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Helmimi i nxėnėsve, Qeveria kėrkon pėrmbajtje

Mesazh nga T-o-S-i prej Sun Oct 04, 2009 9:26 pm

qkemi qka te komentoj krim asht ky i deshiroj nxensve sherim sa me te shpejt

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi