Belushi n nj aksident me aeroplan

Shko posht

Super Belushi n nj aksident me aeroplan

Mesazh nga GentleMan prej Tue Oct 06, 2009 5:53 pm

Aktort Jim Belushi dhe Brooke Shields jan prfshir n nj
aksident t vogl aeroplani t premten n Kaliforni, kur piloti kishte
harruar ti trheq frenat pasi kishte aterruar me sukses.
Yjet gjendeshin n nj aeroplan t vogl- Cessna, ndrsa pas aterrimit aeroplani kishte goditur nj automjet t parkuar.

TMZ.com njofton se askush nuk sht lnduar, mirpo rasti sht raportuar te Bordi pr transportim t sigurt.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi