Geti: Po tė mos isha kėngėtar, do tė isha dizajner

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Geti: Po tė mos isha kėngėtar, do tė isha dizajner

Mesazh nga GentleMan prej Fri Oct 16, 2009 7:20 pm

Duke qenė se ėshtė shumė i dhėnė pas blerjes sė teshave,
anėtari i grupit “Tingulli 3nt”, Getoar Selimi, thotė se po tė mos
kishte qenė kėngėtar, do tė ishte dizajner.
“Nėse nuk do tė
isha kėngėtar, gjithsesi do tė isha dizajner. Njė kohė pata filluar
studimet pėr dizajn, por e kam lėnė. Kam njė vetėbesim shumė tė madh sa
i pėrket punės qė lidhet me dizajnin. E dua kėtė punė dhe zakonisht
merrem me pėrzgjedhjen e teshave qė vesh. Gjithsesi, nuk pėrtoj tė marr
kėshilla nga njerėzit qė mendoj se dinė dhe qė janė pozitiv nė kėtė
drejtim”, ka thėnė Geti pėr “Infopress”.

Po ashtu, Geti ka njoftuar se “Tingulli 3nt” ka filluar punėn pėr
albumin e radhės, i cili pritet tė jetė i gatshėm nė verėn qė vjen.
Ndėrsa si gjithmonė, albumi i tyre do tė jetė pėrplot befasi, ku do tė
jenė tė pėrfshirė talentė tė rinj dhe bashkėpunime tė shumta

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 30
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi