Kosova rrezikohet nga krimi i organizuar dhe korrupsioni

Shko posht

Super Kosova rrezikohet nga krimi i organizuar dhe korrupsioni

Mesazh nga GentleMan prej Sat Oct 17, 2009 8:33 am

Komandanti i krahut jugor t NATO-s, Mark Fitzgerald, tha se
Kosovn askush nuk e rrezikon nga jasht, por krcnimet m t mdha
pr siguri jan krimi i organizuar dhe korrupsioni.
Kto
komente ai i bri t premten para gazetarve pas takimit me politikanen
serbe t Kosovs, Rada Trajkoviq, n Graanic, afr Prishtins.

Admirali Fitzgerald ka deklaruar se siguria e qytetarve nuk do t
prkeqsohet pr shkak t zvoglimit t numrit t pjestarve t
KFOR-it dhe se ky mision do t bj do gj pr ta prmirsuar sigurin
e komuniteti serb n gjith Kosovn

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi