Nis fushata pr inaugurimin e shtatores s Clintonit

Shko posht

Super Nis fushata pr inaugurimin e shtatores s Clintonit

Mesazh nga GentleMan prej Sun Oct 25, 2009 9:16 am

Edhe pse ende nuk dihet data e sakt se kur do t bhet
inaugurimi i shtatores s ish-presidentit Bill Clinton , prfaqsues t
shoqats miqt e Ameriks kan nisur fushatn sensibilizuese. Motoja e
ksaj fushate sht T gjith s bashku ta presim e nderojm si e
meriton presidenti Clinton.
Drejtori i Shoqats Miqt e
Ameriks, Agim Rexhepi, n nj konferenc pr shtyp ka br shpalosjen
e fushats. Ai ka thn se fushata do t jet e pasuruar me aktivitete
t ndryshme prfshir or letrare dhe at t pikturimit dhe shum
befasi t tjera, t cilat do ta karakterizojn pritjen e ish
presidentit Clinton dhe inaugurimin e shtatores s tij.

Sipas Rexhepit t gjitha aktivitetet do ti zhvillohen n bashkpunim me kryeministrin e Kosovs Hashim Thai.

Shtatorja e ish-presidentit Clinton ka kushtuar mbi 42 mij euro, para
t financuara nga donator t ndryshm, prfshir Qeverin e Kosovs
dhe Kuvendin Komunal t Prishtins

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi