Qeveria: 10 mijė euro pėr familjet e viktimave

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Qeveria: 10 mijė euro pėr familjet e viktimave

Mesazh nga GentleMan prej Mon Nov 02, 2009 7:04 pm

Me vendim tė kryeministrit Hashim Thaēi, Qeveria e Kosovės ka
marrė vendim qė familjeve tė viktimave tė tragjedisė sė lumit Tisa, t’u
ndajė nga dhjetė mijė euro.
“Qeveria e Republikės sė
Kosovės do tė vazhdojė tė jetė e pėrkushtuar thellėsisht qė nė
bashkėpunim me institucionet pėrkatėse ndėrkombėtare tė marrė tė gjitha
masat e duhura qė tė gjenden shkaktarėt e vėrtetė tė tragjedisė dhe ata
tė pėrgjigjen para drejtėsisė”, thuhet nė njė komunikatė pėr media
lėshuar nga Zyra pėr informim e kryeministrit.

Nė tė njėjtėn kohė, bėhet e ditur se, Qeveria ėshtė nė komunikim tė
vazhdueshėm me institucionet ndėrkombėtare pėr zbardhjen e fatit edhe
tė qytetarėve tjerė kosovarė, pėr tė cilėt ende nuk ka asnjė informacion

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 30
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi