Haziri: Edhe ne mundemi pa ata

Shko posht

Super Haziri: Edhe ne mundemi pa ata

Mesazh nga **GrAnD** prej Tue Nov 03, 2009 1:31 pm

Shefi i Shtabit Zgjedhor t LDK-s, Lufti Haziri n nj intervist pr t prditshmen Express ka thn se, LDK-ja nuk ka strategji konfrontimi me Qeverin, por sipas tij kjo parti u detyrua ti prgjigjej fushats negative t PDK-s.

Po ashtu, Haziri ka thn se, e kemi t qart partneritetin ton shtetror. Jemi t fokusuar vetm n zgjedhjet lokale. Nse na thuhet mundemi edhe pa LDK-n, un them mundemi edhe pa ata.

LDK, sipas tij, sht e prgatitur pr do situat, dhe ndr t tjera ka shtuar se, nuk e kemi uar npr mend t dalim n opozit.

Nnkryetari i LDK-s, Haziri, po ashtu ka shpjeguar se, Isa Mustafa nuk po sillet si pretendent pr kryetar t LDK-s, dhe sipas tij, n kt pik, Fatmir Sejdiu sht i paalternativ. /Express/Telegrafi/
avatar
**GrAnD**
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 5817
Mosha : 28
Viti: : 23/07/1989
Vendbanimi: : pc
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 02/06/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bess.ch

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi