Presidenti Sejdiu udhtoi pr n Britani t Madhe

Shko posht

Super Presidenti Sejdiu udhtoi pr n Britani t Madhe

Mesazh nga GentleMan prej Tue Nov 03, 2009 5:03 pm

Presidenti i Republiks s Kosovs, Fatmir Sejdiu udhtoi t martn pr nj vizit n Britani t Madhe.Gjat
ksaj vizite, presidenti Sejdiu do t mbaj nj ligjrat n Oxford
Union, ku ai do t flas pr zhvillimet n Republikn e Kosovs.

Oxford Union, e themeluar m 1823, me qllim t ofrimit t nj forumi
pr diskutime dhe debat, sht shoqata m prestigjioze e debatit, ku
kan ligjruar figurat m t shquara botrore

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi