Varroset nė Obiliq, ēifti Rrahim e Valbona Mirena

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Varroset nė Obiliq, ēifti Rrahim e Valbona Mirena

Mesazh nga **GrAnD** prej Fri Nov 06, 2009 5:35 pm

Ėshtė varrosur nė Obiliq, ēifti Rrahim e Valbona Mirena, tė cilėt humbėn jetėn nė tragjedinė e lumit Tisa.

Bashkėshortėt Rrahim e Valbona Mirena, u varrosėn tė premten nė Obiliq, ndėrkohė qė familja Mirena, pret lajme edhe pėr tre fėmijėt e kėtij ēifti, Dafinėn, Doruntinėn e Agnesėn, tė cilėt nuk dihet se ku janė pas tragjedisė.

Ditė mė parė u bė e ditur qė ėshtė identifikuar edhe trupi i pa jetė i Dafinės, por familjarėt ende nuk kanė marrė asnjė konfirmim zyrtar.

Ndryshe, nė tragjedinė qė ndodhi ditė mė parė nė Lumin Tisa, qė ndodhet nė mes Hungarisė dhe Serbisė, humbėn jetėn tetėmbėdhjetė kosovarė klandestinė. Deri mė tani, 11 kosovarė janė konfirmuar si tė vdekur. /Telegrafi/
avatar
**GrAnD**
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 5817
Mosha : 28
Viti: : 23/07/1989
Vendbanimi: : pc
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 02/06/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bess.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi