Surroi n Bruksel, flet pr t ardhmen evropiane t Kosovs

Shko posht

Super Surroi n Bruksel, flet pr t ardhmen evropiane t Kosovs

Mesazh nga **GrAnD** prej Mon Nov 09, 2009 8:32 pm

Surroi n Bruksel, flet pr t ardhmen evropiane t Kosovs
Kryetari i Bordit t Klubit pr Politik t Jashtme, Veton Surroi, ka udhtuar pr n Bruksel ku do t merr pjes ne konferencn A po ndahen rrugt e Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perndimor?.

Konferenca e FES-it ka pr qllim analizn e diskurseve politike n shtetet e Ballkanit Perndimor dhe Bashkimin Evropian, q pas shfaqjes s krizs ekonomike gjithnj e m tepr po krijojn mure t ndarjes sesa ura lidhse.

N kt konferenc dyditore ku do t marrin pjes personalitete t shquara t politiks ballkanike dhe evropiane, Ilir Meta, Bozhidar Gjeliq, olfgang Petrich etj., do t diskutohet pr sfidat e prbashkta e t ardhmes evropiane t Ballkanit Perndimor. /Telegrafi/
avatar
**GrAnD**
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 5817
Mosha : 28
Viti: : 23/07/1989
Vendbanimi: : pc
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 02/06/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bess.ch

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi