Krasniqi: Kosova organizoi zgjedhjet m t mira

Shko posht

Super Krasniqi: Kosova organizoi zgjedhjet m t mira

Mesazh nga Edita prej Tue Nov 17, 2009 7:31 am

Krasniqi: Kosova organizoi zgjedhjet m t mira
Kryetari i Kuvendit t Kosovs, Jakup Krasniqi, ka vlersuar shum pozitive mbajtjen e zgjedhjeve lokale t 15 nntorit.

Gjat nj konference pr shtyp, Krasniqi tha se zgjedhjet e s diels ishin zgjedhjet m t mira t organizuara ndonjher n Kosov.

Po ashtu, kryeparlamentari Krasniqi ka muar lart edhe vendimin e komunitetit serb pr t marr pjes n zgjedhjet lokale. Ai tha se sht inkurajuese edhe dalja e komuniteti serb n votime, me gjith bojkotin e nj pjes prej tyre.

Krasniqi falnderoi n kt rast popullin e Kosovs , subjektet politike, faktorin ndrkombtar dhe t gjith aktort e prfshir n procesin zgjedhor.
avatar
Edita
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8066
Mosha : 30
Viti: : 03/04/1988
Vendbanimi: : PC
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 09/11/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi