PD e kėnaqur me suksesin e arritur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super PD e kėnaqur me suksesin e arritur

Mesazh nga Edita prej Thu Nov 19, 2009 9:16 am

PD e kėnaqur me suksesin e arritur
Partia e Drejtėsisė ka falėnderuar tė mėrkurėn qytetarėt e Kosovės pėr daljen nė zgjedhje dhe pėr demokracinė e treguar gjatė kėtij procesi, si dhe ka falėnderuar ata qytetarė tė cilėt i besuan dhe i dhėnė votėn kėsaj partie.

Partia e Drejtėsisė nė kėto zgjedhje ka kandiduar nė 19 komuna pėr asamble komunale ndėrsa nė 4 pėr kryetar tė komunave.

Kjo parti, si thanė drejtuesit e saj, ka arritur ka dyfishuar rritjen e saj nė shumė komuna ndėrsa rritje solide ka shėnuar nė tė gjitha komunat.
avatar
Edita
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8066
Mosha : 29
Viti: : 03/04/1988
Vendbanimi: : PC
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 09/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi