Arrestohet i dyshuari pr kanosje ndaj kandidatit t AAK-s

Shko posht

Super Arrestohet i dyshuari pr kanosje ndaj kandidatit t AAK-s

Mesazh nga GentleMan prej Sat Nov 21, 2009 1:12 pm

Pas nj pune intensive hetimore, hetuesit e Drejtoris s Krimeve t Rnda t Policis s Kosovs kan identifikuar dhe arrestuar t premten 37-vjearin F.V. nga Mitrovica, si t dyshuar kryesor n lidhje me rastin e kanosjes t br prmes mesazhit telefonik ndaj kandidatit t AAK-s pr kryetar t komuns s Mitrovics, Hysni Ahmetit.

Rasti i kanosjes ka ndodhur n Mitrovic m 14 nntor, pas tentim-vrasjes q ka ndodhur m hert m 12 nntor ndaj Ahmetit n hyrje t Mitrovics, te varrezat ortodokse.

Policia e Kosovs ka arritur ta ndaloj dhe ta intervistoj personin e arrestuar, nga i cili jan konfiskuar dshmi materiale q lidhen me veprn penale t kanosjes.

Me urdhr t prokurorit i dyshuari sht drguar n qendrn e mbajtjes n Prishtin

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi