Kusari-Lila: Rinumėrimi mund tė ndikojė nė rezultat

Shko poshtė

Super Kusari-Lila: Rinumėrimi mund tė ndikojė nė rezultat

Mesazh nga GentleMan prej Sun Nov 22, 2009 11:05 pm

vKandidatja e koalicionit AKR-LDD pėr kryetare tė Gjakovės, Mimoza Kusari-Lila, thotė se vendimi i Komisionit Zgjedhor pėr Ankesa dhe Parashtresa pėr rinumėrim tė votave nė tri qendra tė votimit nė Gjakovė- nė fshatin Novosellė, Damjan dhe qendrėn e votimit nė Shkollėn e Lartė Pedagogjike, "Bajram Curri"- do tė mund tė ndikojnė nė rezultatin e 15 nėntorit nė kėtė komunė.

Kusari-Lila tha se pret qė KZAP-i tė merr vendim edhe pėr njė numėr tė madh ankesash tė cilat dėshmojnė parregullsitė qė kanė ndodhur ditėn e votimit nė Gjakovė.

Ajo ėshtė shprehur se KZAP-i duhet tė shqyrtojė pėr njė kohė mė tė shpejtė ankesat e parashtruara, ndėrkohė qė anėtarė tė KZAP-it kanė thėnė se deri tė hėnėn pritet qė tė rrumbullakojnė punėn e tyre nė lidhje me shqyrtimin e ankesave

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi