Koalicioni LDK - AAK edhe n Lipjan

Shko posht

Super Koalicioni LDK - AAK edhe n Lipjan

Mesazh nga GentleMan prej Sun Nov 22, 2009 11:06 pm

Lidhja Demokratike e Kosovs dhe Aleanca pr Ardhmrin e Kosovs kan realizuar marrveshje pr koalicion edhe n komunn e Lipjanit.

Njoftohet se ktij koalicioni do ti bashkohen edhe PSD, ORA dhe PDAK.

N garn pr postin e kryetarit t Lipjanit n balotazh do t ballafaqohen kandidati i LDK-s, Imri Ahmeti, me at t PDK-s, Shukri Buja.

N raundin e par zgjedhor, Ahmeti fitoi 36.8% t votave, ndrsa Buja 45.9%.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi