Presidenti Sejdiu ngushėlloi familjen Berisha

Shko poshtė

Super Presidenti Sejdiu ngushėlloi familjen Berisha

Mesazh nga GentleMan prej Mon Nov 23, 2009 5:58 pm

Presidenti i Republikės sė Kosovės, Fatmir Sejdiu i ka dėrguar
njė telegram ngushėllimi i familjes Berisha nga Grabovci i Pejės, e
cila humbi mė tė dashurėn e saj, Fahrije Berisha, nėna e Dėshmorit tė
Kombit, Bekim Berisha - Abeja.
“Nė emėr tė institucioneve
dhe tė popullit tė Republikės sė Kosovės ju shpreh ngushėllimet mė tė
sinqerta pėr ndarjen nga jeta tė zonjės Fahrije Berisha, nėnės sė
Dėshmorit tė Kombit, Bekim Berisha – Abeja”, thuhet nė telegramin e
presidentit Sejdiu.

“Kumtin pėr shkuarjen nė amshim tė nėnės Fahrije e kemi marrė me
pikėllim, por duke e njohur forcėn dhe krenarinė Tuaj, jam i bindur qė
edhe kėtė dhembje qė ju ka goditur do ta pėrballoni me dinjitet”,
thekson presidenti nė telegram.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi