Clinton uron myftiun Tėrnava pėr Kurban-Bajram

Shko poshtė

Super Clinton uron myftiun Tėrnava pėr Kurban-Bajram

Mesazh nga GentleMan prej Tue Nov 24, 2009 2:16 pm

Nė prag tė festės sė Kurban Bajramit, myftiu i Kosovės, Naim
Tėrnava pėrmes ambasadės sė SHBA-ve nė Prishtinė, ka marrė njė telegram
urimi nga sekretarja e Shtetit Hillary Clinton, e cila uron pėr
ripėrtėritje tė pėrpjekjeve tė pėrbashkėta pėr paqe dhe barazi mes
popujve.
“Kam nderin t'ju pėrcjell urimet e mia mė tė
sinqerta derisa ju festoni festėn e shenjtė tė Kurban Bajramit. Uroj qė
derisa ne reflektojmė mbi sakrificėn e Ibrahimit, t'i ripėrtėrijmė
pėrpjekjet tona qė tė sjellim paqe dhe barazi nė mes popujve nė vitin
nė vijim", theksohet nė urimin e sekretares Clinton

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi